EXTERIÉROVÉ PRODUKTY

Markíza dotvára dodatočný priestor na posedenie a je doplnkom pre každý dom. Moderná architektúra čoraz častejšie preferuje vonkajšie tieniace systémy pre reguláciu svetla v interiéri, napr. vonkajšie hliníkové žalúzie. Tým je nielen dokonale zabezpečená regulácia svetla, ale aj ochrana budovy. Či už pred počasím, nevítanými pohľadmi, hmyzom alebo vlámaním.

MARKÍZY PRE TERASY

ext_img_0.jpg, 40 kBMarkízy SWINGLINE a TOPLINE sú už mnohokrát osvedčené systémy a upútajú svojím perfektným dizajnom. Ponúkame Vám nielen na mieru zhotovený, kvalitný produkt, ale aj odborné poradenstvo. Radi sa prídeme pozrieť na Vašu terasu, precízne ju zameriame a poradíme Vám, ktorý typ je pre Vás najvhodnejší. Profesionálna montáž je zárukou toho, že budete s markízou dlhé roky spokojný.

Látky

ext_img_1.jpg, 5 kBPonúkame široký sortiment látok: nespočetné množstvo farieb, tmavé či pastelové, jednofarebné či pruhované,
s najrôznejšími obrubami.

Je pre Vašu terasu dôležité zatienenie alebo zatemnenie?

ext_img_2.jpg, 19 kBAk na Vašu terasu dopadá nízko položené slnko (západné terasy), alebo ak je Váš sused príliš zvedavý, pomôže Vám variovolán – dodatočná roletka. Variovolán je dodatočnou možnosťou u markízy TOPLINE a nachádza sa v jej prednej časti. Môže sa zvislo vysúvať až do 160 cm.

Aká ochrana pred počasím je pre Vás optimálna.

ext_img_3.jpg, 23 kBVýber modelu markízy závisí aj od toho, akú ochranu pred počasím Vaša markíza bude potrebovať. Preto popri otvorených markízach ponúkame aj prevedenie PLUS – markízu s puzdrom, ktorá chráni látku. Ďalším typom je prevedenie s kazetou, ktoré chráni nielen látku, ale aj ramená. Markíza si tak uchová trvalo nový vzhľad.

Aká silná by mala byť Vaša markíza.

ext_img_4.jpg, 19 kBDlhá životnosť a spoľahlivosť markízy závisí od jej mechaniky. Všetky WO&WO markízy pre terasy sú výbornými, kvalitnými produktmi so špeciálne silnými ramenami. Podľa zaťaženia vetrom a podľa vyloženia sa určí, či je pre Vás vhodný ľahký model, alebo model so silnejšou mechanikou. Všetky typy markíz TOPLINE majú v ramenách štyri silné lanká, a preto vydržia aj extrémne zaťaženie

Aké pohodlie si želáte?

ext_img_11.jpg, 2 kBSéria SWINGLINE je štandardne vybavená kľukovým pohonom. Na želanie Vám dodáme SWINGLINE s motorovým pohonom. U série TOPLINE je štandardný motorový pohon. Samozrejme aj tu Vám dodatočne ponúkame rádiové ovládanie a veterné a slnečné senzory.

OKENNÉ MARKÍZY

Okenné markízy nielen že vyzerajú dobre, ale vnášajú teplé a príjemné svetlo do miestnosti. Počas dňa Vás ochránia pred slnečným žiarením a zároveň prepustia dovnútra dostatok svetla. Ponúkame Vám sériu prestížnych, dizajnových markíz NOVOLINE a sériu decentných, dobre integrovateľných markíz ECOLINE. Radi Vám poradíme, ktorý typ je vhodný pre Vašu fasádu.

ext_img_6.jpg, 27 kB

Látky v najrôznejších farbách.

ext_img_1.jpg, 5 kBPonúkame Vám jedinečný sortiment látok: nespočetné farby, pastelové či tmavé, jednoduché či vzorované. Vybrať si môžete z dvoch tkanín – Soltis alebo Acryl, podľa toho, či uprednostňujete viac alebo menej priesvitné látky.

Ktoré okenné markízy sa Vám páčia?

ext_img_7.jpg, 14 kBS okennými markízami dodáte Vašej fasáde krásne farebné a dizajnové tóny, alebo aj neutrálny vzhľad. Jednotlivé modely sa odlišujú predovšetkým v kastlíkoch:

ECOLINE má decentný, hranatý kastlík a montuje sa priamo na okno. Záleží od Vás, ktorý typ si vyberiete, dôležitá je ale aj montážna situácia.

NOVOLINE vyniká svojím okrúhlym kastlíkom a top dizajnom. Na fasádu sa montuje predsadene.

A čo poviete na markízoletu?

ext_img_8.jpg, 15 kBOproti vertikálnej okennej markíze môžete spodnú časť markízolety vyklopiť a horná časť Vám ostane zatienená. Markízoletu – markízu s vyklápacím ramenom – si môžete objednať v obidvoch typoch NOVOLINE aj ECOLINE.

Komfort je dôležitý.

Štandardne dodávame okenné markízy s kľukovým pohonom. Najvyšší komfort Vám zabezpečí motorový pohon a rádiové ovládanie, alebo elektronický senzor vetra, ktorý Vám markízu v zlej poveternostnej situácii automatický zasunie.

ext_img_5.jpg, 2 kB

MARKÍZY PRE ZIMNÉ ZÁHRADY

ext_img_9.jpg, 14 kBXLINE – WO&WO markízu pre zimnú záhradu je možné namontovať na zimnú záhradu aj dodatočne. Keďže má elegantný dizajn, skrášli tak Vašu sklenenú konštrukciu.

Markízu je možné prispôsobiť Vašej konštrukcii.

ext_img_10.jpg, 3 kBJe možné vyrobiť markízy od zvislých až po šikmé. Chceme docieliť perfektný súlad a tvarovanie so sklom. Popri ochrane proti letnej horúčave nesmieme zabúdať aj na správne dávkovanie svetla pre rastliny. Preto je vo viacerých prípadoch dobrým riešením slnečný senzor, ktorý markízu automaticky zasunie a citlivé rastliny zatieni.

Komfort podľa Vášho želania.

ext_img_11.jpg, 2 kBVšetky markízy XLINE dodávame s motorovým pohonom. Podľa Vášho priania, aj s rádiovým ovládaním. V kombinácii so slnečnou alebo veternou automatikou pracuje markíza samočinne.

Látky v najkrajších farbách.

ext_img_1.jpg, 5 kBPonúkame Vám široký sortiment látok v rôznych farbách a v 2 tkaninách. Máte na výber z acrylových alebo soltisových látok. Soltis 92 je veľmi kvalitná látka, ktorá odpudzuje teplo a zároveň prepúšťa svetlo.

VONKAJŠIE HLINÍKOVÉ ŽALÚZIE

ext_img_12.jpg, 44 kBVonkajšie hliníkové žalúzie 50, 60, 70, 80 ako aj 90 mm sú výborným regulátorom svetla. Odlišujú sa v technických detailoch: v celkovom architektonickom vzhľade a v technickom prevedení podľa druhu okna, počasia a veternej situácie.

Počasie a vietor určia tvar lamely – farbu určíte Vy.

ext_img_13.jpg, 5 kBVonkajšie hliníkové žalúzie s 50 mm lamelami ponúkame v 32 rôznych farbách. Lamely ostatných vonkajších hliníkových žalúzií majú špeciálnu geometriu, ktorá sa vyznačuje vysokou stabilitou pre špeciálne nároky, napr. pri zaťažení vetrom. Môžete si vybrať lamely v šírke od 60 – 90 mm a v štyroch rôznych geometrických tvaroch. Ponúkame 13 štandardných farieb lamiel – určite si nájdete tú správnu farbu aj pre Vás!

Ponúkame aj lankové vedenie.

ext_img_14.jpg, 11 kBVonkajšie 50 mm hliníkové žalúzie a SKY F80 sú vybavené bočným lankovým vedením. Pri väčšom zaťažení vetrom odporúčame vedenie s vodiacimi koľajnicami, ktoré ponúkame v ďalších 3 prevedeniach.

Komfort, tak ako si ho želáte.

ext_img_5.jpg, 2 kBŠtandardne sú vonkajšie hliníkové žalúzie ovládané kľukou. Môžu však byť samozrejme ovládané aj motoricky. Pri vonkajších 50 mm hliníkových žalúziách si môžete vybrať medzi ovládaním kľukou, šnúrkou a motorom. Všetky modely je možné ovládať rádiovo.

VONKAJŠIE HLINÍKOVÉ ROLETY

Ochrana a bezpečnosť Vášho domu.

ext_img_15.jpg, 68 kBVýhodami masívneho roletového systému sú predovšetkým: ochrana proti horúčave v lete, tepelná izolácia v zime, ochrana proti hluku a veľmi dôležitá ochrana proti vlámaniu. Dizajn je ďalším dôležitým aspektom, a tak ponúkame rolety v rôznych farbách. Poradíme Vám, ktorý z typov NOVOROLL a VOKA je pre Vás optimálny. Ak ešte len začínate stavať, odporúčame Vám roletu PUKA, ktorá je solídnym riešením aj pre budúcnosť.

Dizajn podľa Vašich predstáv – NOVOROLL a VOKA.

ext_img_16.jpg, 10 kBNOVOROLL je systémom s najvýraznejším dizajnom na trhu. Neobyčajná šesťuholníková forma s navíjacou technikou robí z NOVOROLL jedinečný produkt. Systém VOKA je svojím tvarom menej inovatívny. Obidva systémy je však možné namontovať do okna dodatočne, pričom je potrebné vziať do úvahy jeho konštrukciu. Radi Vám poradíme, ktorý systém je pre Vás optimálny. Existuje veľa možností, ako namontovať vonkajšiu roletu dodatočne.

Vonkajšia roleta sa bežne používa ako dekoratívny element umiestnený z vonkajšej strany. Môže však byť aj nenápadne zaomietnutá vo fasáde. Ak chcete mať na Vašom dome roletu zaomietnutú, nie je problém zabudovať ju do fasády.

Ešte len začínate stavať? Potom je PUKA pre Vás tým pravým riešením.

ext_img_17.jpg, 15 kBVonkajšia roleta PUKA sa dodáva spolu s oknom a montuje sa spolu s ním do muriva. Tak sa úplne stratí vo fasáde a neskôr sa môže ešte doplniť o sieťku proti hmyzu.

Možnosti ovládania.

Štandardným manuálnym pohonom sú: remeň, šnúra alebo kľuka. Komfortný motorový pohon v kombinácii s riadiacimi prístrojmi otvára mnohé možnosti automatického resp. diaľkového ovládania. Večer sa Vám môže roleta automaticky zasunúť, a tak dosiahnete optimálnu ochranu proti vlámaniu.

ext_img_18.jpg, 12 kB

Sieťky proti hmyzu.

ext_img_19.jpg, 2 kBVonkajšie rolety ponúkame aj s integrovanou sieťkou proti hmyzu.

SIEŤKY PROTI HMYZU

ext_img_20.jpg, 31 kBMáme pre Vás riešenie, ako môžete znova pokojne spávať. Či okná, dvere, strešné okná, svetlíky alebo otvor pre mačky, na mieru Vám zhotovíme navíjacie, otáčacie a posuvné sieťky, ako aj sieťky v pevnom ráme. Za pár minút sú sieťky namontované. Sieťky Vám zaručia čerstvý vzduch a sú bez chemických prípravkov proti dotieravému hmyzu. Prídeme ich k Vám vymerať a čoskoro už môžete pokojne spávať. Rámy ponúkame v 9 farbách, podľa farby Vášho okna.

Fixné, otáčavé alebo sieťky v pevnom ráme?

Prvou otázkou je, či je u Vás možné namontovať fixnú sieťku. Ak áno, je to tá najlacnejšia alternatíva. Sieťky v pevnom ráme sa ľahko a rýchlo montujú, ako aj demontujú. V prípade, že sa sieťka musí otvárať spolu s oknom, ponúkame otáčavé sieťky proti hmyzu.

Posuvné, či navíjacie sieťky?

Sieťky proti hmyzu ponúkame aj pre posuvné dvere, alebo ako navíjacie sieťky na okná, dvere, či strešné okná.

ext_img_21.jpg, 22 kB

...sieťky proti hmyzu Vám môžeme integrovať aj do vonkajších roliet.

Ak plánujete zabudovanie vonkajších roliet, môžeme Vám poradiť, ktorá sieťka je pre Vás najvhodnejšia.

© 2006 Stavrem - design WEBYDESIGN, hosting WEBYHOSTING, spoločnosti WEBY GROUP, s.r.o.